SPA w Hotelu Gorzelanny to kraina harmonii i ukojenia w pędzącej rzeczywistości. Ekskluzywne miejsce, w którym zatrzymują się wskazówki zegara, dusza i ciało dają upust negatywnym emocjom, a stres i problemy przestają mieć znaczenie. Oferta naszego spa przygotowana jest z myślą o Gościach hotelu, o klientach dużego miasta, o ludziach biznesu, dla których odpoczynek ducha i ciała jest niezbędny do nabrania energii, zregenerowania sił oraz oddalenia się od rzeczy przyziemnych.

Proponujemy Państwu holistyczną pielęgnację duszy i ciała, dobraną indywidualnie do Państwa potrzeb i oczekiwań. Listę wykonywanych zabiegów w SPA GORZELANNY w Pokrzywnej możecie znaleźć tutaj.

CO MOŻNA ZNALEŹĆ W SPA GORZELANNY?

Sauna sucha

Cennik pobytu w saunie:
30 min – 25zł/os. | 1 godzina 40zł/os.

Łaźnia parowa

Cennik pobytu w łaźni parowej:
10 min. – 15zł/os. | 15min. – 20zł/os.

Słoneczna łączka

Słoneczna Łąka to komfortowe opalanie w przyjaznych dla skóry warunkach. Umożliwia uzyskanie naturalnego efektu opalania pozwalając cieszyć się śródziemnomorskim ciepłem. W przeciwieństwie do klasycznego solarium Słoneczna Łąka nie naraża na efekty uboczne związane z intensywną ekspozycją ciała na promienie UV. Jest to najbezpieczniejsza forma uzyskania ładnej i trwałej opalenizny, zbliżona do warunków opalania w naturalnych warunkach słonecznych.

Kosmetyczka

Wykonujemy między innymi następujące zabiegi: mikrodermobrazja diamentowa, peeling kawitacyjny, masaże, oczyszczanie tradycyjne, wzmocnienie naczyń krwionośnych, płaty kolagenowe, zabiegi balansujące pracę gruczołów łojowych, różnego rodzaju algi, depilacje woskiem, zabiegi odtoksyczniające i wyszczuplające na ciało, wykonywane są również makijaże ślubne i inne okolicznościowe.

Jacuzzi

Nasze Spa przeznaczone jest do korzystania dla osób pragnących doznać miłych chwil relaksu, leczniczych właściwości jacuzzi, a także dla rodzin z dziećmi, jako fantastyczna metoda spędzenia czasu w trakcie pobytu w naszym hotelu.

Basen hotelowy

Do Państwa dyspozycji oddajemy zbudowany w technologii stali nierdzewnej basen rekreacyjny z systemem dysz oraz atrakcji wodnych. Naszych najmłodszych gości zapraszamy do zabawy wz brodziku dla dzieci. Basen czynny codziennie w godz. 9:00 – 21:00. Cennik korzystania z basenu: 1h – 20zł/os. | 2h – 30zł/os.

Park wodny

Nasz Park Wodny znajduje się na terenie Interaktywnego Parku ROSENAU Zaginione Miasto. Dla odwiedzających oddajemy do użytku wiele różnych atrakcji wodnych, w tym 2 największe zjeżdżalnie wodne – typu Anakonda oraz Wahadło. Na terenie parku wodnego znajdzie się również miejsce dla najmłodszych Gości – specjalnie dla nich przygotowaliśmy wodny plac zabaw.