Dostępne pakiety

Hotel Gorzelanny wycieczki
Hotel Gorzelanny wczasy all incluisive
Hotel Gorzelanny oferta dla firm
Hotel Gorzelanny wczasy lecznicze
Hotel Gorzelanny oferta dla grup
Darmowe Wi-Fi

Dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu na terenie całego obiektu

Profesjonalna obsługa

Nasz wykwalifikowany personel hotelowy i restauracyjny służy pomocą w każdej trudnej sytuacji.

Wellness & SPA

Proponujemy Państwu holistyczną pielęgnację duszy i ciała, dobraną indywidualnie do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Hotel Gorzelanny ****

W Hotelu Gorzelanny **** oddaliśmy do użytku 36 pokoi klasy standard oraz 1 apartament Deluxe. Wszystkie pokoje zaprojektowane są tak aby zapewnić Państwu najwyższy komfort i wygodę. Dysponujemy przestronnymi pokojami dla osób niepełnosprawnych, gdzie poruszanie się nie będzie sprawiało żadnych trudności.

Hotel Gorzelanny (CARINA ***)

W segmencie B (CARINA) *** proponujemy Państwu przestronne pokoje jedno i dwuosobowe wyposażone w łazienki, TV-Sat, łącza internetowe, balkony oraz mini-bary. Nasz przestronny apartament wyposażony m.in. w mini-spa zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Strefa Wellness & SPA

SPA w Hotelu Gorzelanny to kraina harmonii i ukojenia w pędzącej rzeczywistości. Ekskluzywne miejsce, w którym zatrzymują się wskazówki zegara, dusza i ciało dają upust negatywnym emocjom, a stres i problemy przestają mieć znaczenie. Oferta naszego spa przygotowana jest z myślą o Gościach hotelu, o klientach dużego miasta, o ludziach biznesu, dla których odpoczynek ducha i ciała jest niezbędny do nabrania energii, zregenerowania sił oraz oddalenia się od rzeczy przyziemnych.

Park Rosenau i Park Wodny

Hotel Gorzelanny znajduje się na terenie Interaktywnego parku rozrywki ROSENAU – Zaginione Miasto, w którym znajdziecie Państwo wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Dodatkowo przy naszym hotelu w roku 2019 powstał Park Wodny, zawierający 2 największe zjeżdżalnie wodne – typu Anakonda oraz Wahadło. Na terenie parku wodnego znajdzie się również miejsce dla najmłodszych Gości – specjalnie dla nich przygotowaliśmy wodny plac zabaw.

Przyjęcia weselne

Z wielką przyjemnością zorganizujemy przyjęcie, o jakim Państwo marzycie. Sprawimy, że te najważniejsze chwile w życiu pozostaną niezapomniane nie tylko przez Was ale i Waszych gości!

Dla firm

Zorganizujemy dla Państwa niezapomniane spotkania biznesowe oraz imprezy integracyjne na najwyższym poziomie. Oferujemy nowoczesne techniki multimedialne i wiele dodatkowych atrakcji.

Marzysz o pobycie w górach lub nad morzem?